Kuloty – spódnico spodnie na każdą okazję

Spodnie, które wracają do mody jak bumerang, jedni je kochają, inni nie znoszą. O czym mowa? Culotte damskie to nic innego jak spódnico spodnie, które zdobyły ogromną popularność w latach 90, ale również dzisiaj biją rekordy zainteresowania. Szerokie nogawki sięgające zazwyczaj do połowy łydki i podwyższony stan, z tym najczęściej kojarzą nam się kuloty. Dlaczego wywołują tak skrajne emocje? Spowodowane jest to fasonem ubrania, które w źle dobranej stylizacji mogą nas optycznie zmniejszyć.

Spódnico spodnie są dobrym rozwiązaniem na każdą okazję i każdy rodzaj sylwetki dobrze się w nich prezentuje. Jednak bardzo ważna jest odpowiednia stylizacja.

KULOTY NA CO DZIEŃ

Kuloty świetnie prezentują się na wysokich modelkach, które z powodzeniem mogą założyć do nich trampki. Jednak niższe panie powinny założyć buty na obcasie. Spódnico spodnie wywołują wiele kontrowersji, z jednej strony mogą nam optycznie skrócić sylwetkę, jednak z drugiej świetnie maskują chłopięcą postawę, a szerokie nogawki idealnie maskują duże uda. Dodatkowo spodnie te można nosić zarówno z t- shirtami czy sweterkami. Każda stylizacja na co dzień, będzie wyglądać dobrze, gdy pierwsze skrzypce, będą grać spódnico spodnie. Idealnie komponują się zarówno z żakietem czy ramoneską.

SPÓDNICO SPODNIE W ELEGANCKIEJ STYLIZACJI

By stworzyć elegancką stylizację spódnico spodnie należy przede wszystkim połączyć z butami na wysokim obcasie. Musimy jednak odpowiednio dobrać wysokość obcasa. Pozwoli nam to zachować prawidłowe proporcje ciała. Pamiętajmy o tym, że długość spodni za kolano czy do łydki zawsze skraca nam nogi. Dlatego nie bójmy się zakładać wysokich szpilek. Kuloty świetnie sprawdzają się w eleganckich stylizacjach, wykonane z połyskującego materiału, w połączeniu z elegancką kopertówką zawsze prezentują się doskonale.