Najmodniejsze koszulki i z czym je nosić

koszulkiKoszulki są prawdopodobnie najbardziej uniwersalną częścią garderoby, ponieważ można połączyć je praktycznie z każdym innym, dowolnym ubraniem. Kojarzą się głównie z luźnym i dość niezobowiązującym stylem, ale równie dobrze sprawdzą się także do pracy. Oczywiście pod względem że nie obowiązuje tam jakiś inny, sztywny dress code.

Warto mieć w swojej szafie jak najwięcej wszelkiego rodzaju koszulek, które z pewnością będą doskonałą bazą do wielu stylizacji.

Jakie koszulki wybrać w tym sezonie?

Z całą pewnością nie obejdzie się bez koszulki w paski, która stała się już prawdziwym klasykiem. Koszulki w paski doskonale wyglądają w połączeniu ze spodniami z wysokim stanem, jak i do jeansowych spódnic. Bardzo często można zauważyć je w połączeniu z eleganckim płaszczem, co sprawia, że cała stylizacja staje się bardziej paryska.  Jeśli chodzi o stylizacje niezobowiązujące i, jak najbardziej miejskie, warto połączyć taką koszulkę z dopasowanymi jeansami.

Z całą pewnością warto też zaopatrzyć się w krótkie, bawełniane koszulki dostępne w sklepie Super Sklep, które lekko odsłaniają brzuch. Jednoznacznie kojarzą się one z tak zwanym street style. Noszone mogą być, zarówno do dresowych spodni, jak i do krótkich spodenek. Świetnie wyglądają także w połączeniu z bluzą bądź grubszą, przejściową kurtką. Jednokolorowe koszulki dają bardzo szerokie pole do manewru i na ich podstawie można stworzyć wiele interesujących zestawień.