Odwieczny problem dziewczyn – plecak czy torebka?

Elegancki i stylowy wygląd to dla wielu dziewczyn absolutny priorytet. Obecnie z łatwością można dotrzeć do najnowszych i najmodniejszych aranżacji na rynku – wystarczy otworzyć Internet i wejść na pierwszego lepszego bloga traktującego o tematyce mody. Jednak wątpliwości co do tego czy lepiej wybrać plecak czy torebkę mogą pozostać – jest to bowiem kwestia bardzo indywidualna.

Zalety noszenia torebki

Torebki są przeważnie tańsze od plecaków, dlatego można sobie pozwolić na to, aby mieć kilka sztuk torebek i dopasowywać je zależnie od okazji. Do teatru czy na elegancką okazję zdecydowanie pasować będzie mała kopertówka. Z kolei na co dzień, gdy trzeba mieć przy sobie wiele szpargałów zdecydowanie lepiej sprawdzi się duża, pojemna torba. Czy jednak torebka to optymalne rozwiązanie?

Przewaga, jaką mają plecaki

plecakKażda kobieta, która kilka godzin pochodzi z ciężką torebkę zaczyna odczuwać ból kręgosłupa. Nie ma co się oszukiwać – noszenie torebek nie jest nazbyt zdrowe. O wiele bardziej zalecane są plecaki, przy użytkowaniu których ciężar na barkach rozkłada się w miarę równomiernie – https://supersklep.pl/plecaki. Poza tym plecak posiada zazwyczaj większą ilość kieszenie przez co łatwiej jest się w nim zorganizować i uniknąć chaosu na przykład podczas szukania kluczy. Na rynku jest coraz więcej ciekawych plecaków w różnorodnych stylizacjach – nie tylko sportowych, ale też często i całkiem eleganckich, które będą pasowały na każdą okazję.