Obuwie dla kobiet

Nadejście cieplejszych dni łączy się w oczywisty sposób z potrzebą wymiany swojej garderoby. To właśnie wiosna oraz lato są idealnymi okresami na to, aby zdecydować się na nowy rodzaj obuwia.

Przede wszystkim w ciepłe miesiące o wiele bardziej sprawdzają się buty odkryte i takie, które wykonane są z przewiewnych tworzyw, które sprawiają, że stopa się nie poci oraz nie przesuwa się w bucie podczas chodzenia.

Jakie obuwie damskie wybrać w tym sezonie?

obuwie damskiePrzede wszystkim warto postawić na kolory! Mocne barwy, takie jak odcienie różu, pomarańczowego, czy fioletowego, zdecydowanie będą królować w tym sezonie na wszelkich modelach butów.

Latem warto wybrać przynajmniej jedną parę sandałków. Dobrze, aby wykonane one były ze skóry. Dzięki temu stopa nie będzie się tak pocić, a wygoda ich użytkowania będzie znacznie większa. Tego typu sandałki przetrwają także zdecydowanie więcej sezonów niżeli ich plastikowe zamienniki.

Hitem sezonu jest także damskie obuwie na koturnie. Tym razem jednak koturna jest na całej powierzchni podeszwy, co czyni z nich wygodne espadryle. Tego typu obuwie idealnie sprawdzi się, zarówno na plaży, jak i podczas spacerów po mieście.

Warto mieć w swojej letniej szafie przynajmniej jedną parę takiego obuwia i to najlepiej w mocnym i żywym kolorze.

Hitem są też klapki, które kojarzą się ściśle z klapkami basenowymi. Także one sprawdzą się podczas każdego letniego wyjazdu.