Buty vans

Jedną z popularniejszych marek butów jest Vans, które narodziły się w Stanach Zjednoczonych w latach 60. Od samego początku marka Vans odnosiła ogromne sukcesy. Początkowo były one przeznaczone dla skejtów, jednak czas pokazał, że równie dobrze sprawdzą się dla osób uprawiających sporty wyczynowe, jak i jeżdżących na BMX-ach.
W XXI wieku są one szczególnie popularne wśród młodzieży i są one jednymi z najbardziej rozpoznawalnych butów.

Znaki rozpoznawcze

buty VansGłównym znakiem rozpoznawczym butów vans jest pasek, który jest zagięty, jednocześnie rozchodząc się od pięty aż do sznurówek czy rzep.
Najpopularniejszym modelem, który sprawdzi się do każdej stylizacji są buty vans z białym paskiem i sznurówkami oraz czarnym korpusem.
Buty te sprawdzą się w każdej stylizacji. Można ubrać je zarówno do jeansów, jak i leginsów czy sukienki.
Czarno-białe vansy sprawdzą się więc idealnie do barwnym stylizacji.

Vansy ze wzorami

Chcąc wprowadzić nieco ekstrawagancji do szafy warto rozpatrzyć wybór vansów z kolorowymi wzorami, które zdecydowanie urozmaicą ubiór.
Takie buty będą dobrze komponować się z kurtką czy klasycznymi jeansami. Chcąc być oryginalnym warto zakupić vansy o niespotykanych i kolorowych wzorach.

Reasumując, vansy to jedne z najbardziej rozpoznawalnych butów, które idealnie wkomponują się do każdego ubioru, sprawdź je https://supersklep.pl/buty/vans. Są to więc buty uniwersalne sprawdzające się praktycznie w każdym miejscu.