Zespół sportowy potrzebuje spójnego wizerunku

Jednolity strój noszony przez grupę osób wzmacnia w nich poczucie powiązania z daną społecznością. Za tym idzie wzmacnianie więzów i współodpowiedzialności nie tylko za siebie, ale również za kolegów. Jednolity wizerunek członków grupy jest bardzo reprezentacyjny. Warto wiec zadbać o niego szczególnie w przypadku grup sportowych, które za chwilę mają wystąpić na zawodach.

Jednakowe koszulki

Najprostszym sposobem na wyróżnienie grupy strojem są koszulki hurt ze Sport-Hurtowo to dobre miejsce, by kupić ich na tyle dużo, by każdy zawodnik miał swoją. Jeśli ma ona być elementem stroju, w którym gruba będzie rywalizowała w różnego rodzaju rozgrywkach, warto uzupełnić je o dodatkowe elementy:
• imię i nazwisko zawodnika
• logo klubu sportowego
• herb miasta, które zawodnik reprezentuje
• godło państwowe

Z myślą o personalizacji

O ile personalizacji koszulki hurt nie powadzi, o tyle ma w swojej ofercie produkty wykonane z różnego rodzaju materiału. Warto dobrać go odpowiednio do metody, jaką planuje się wykorzystać tworząc na koszulce elementy identyfikacyjne. Inne cechy materiału będą potrzebne pod haft, inne okażą się niezbędne w przypadku ozdabiania koszulki na gorąco. O to, jaki materiał będzie najlepszy w danym przypadku, warto zapytać zanim kupi się koszulki.

Koszulka musi być komfortowa

Odzież dedykowana sportowcom powinna cechować się pewnymi właściwościami. To m.in. brak szwów, które mogłyby powodować bolesne otarcia i zapewnienie komfortu termicznego dla organizmu podczas aktywności fizycznej.