Z czym można nosić monki buty?

Eleganckie monki buty cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też coraz częściej można je spotkać w sklepach obuwniczych. Pomimo bardzo dużej popularności, w dalszym ciągu wielu mężczyzn nie ma zielonego pojęcia, z czym można te obuwie nosić. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Z czym można nosić monki buty?

Buty monki są w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla obuwia sznurowanego, czyli popularnych derbów i oxfordów. Pamiętać należy jednak o tym, że w hierarchii formalności znajdują się one nieco niżej. Na szczęście dzięki bardzo smukłej linii bez żadnego większego problemu można założyć je nawet do czarnego zestawu biznesowego. Monki to idealne obuwie, które można nosić w casualu. Najlepiej prezentują się oczywiście w klasycznych dżinsach, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Monki to tak naprawdę bardzo uniwersalne obuwie, które ma wiele możliwości. Jest to idealny wybór zwłaszcza dla młodszych mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój oryginalny i niepowtarzalny styl.

Monki i bojówki

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na połączenie monków z tradycyjnymi bojówkami. Tego typu zestawy można spotkać nie tylko na największych wybiegach mody, ale również na ulicy. Monki buty jeszcze kilka lat temu królowały jedynie na włoskich ulicach, ale w dzisiejszych czasach sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Magiczne buty z klamrami można spotkać praktycznie na całym świecie, dlatego też warto z nimi nieco pokombinować.

Idealne obuwie dla każdego

Monki to niesamowite obuwie, które daje bardzo dużo swobody. W czarnym kolorze, przy odpowiednio dopasowanych spodniach można je założyć nawet do eleganckiego garnituru. Uważać muszą jedyne te osoby, które zobowiązane są przestrzegać ściśle określonych zasad dres code. Monki buty bez żadnego większego problemu można połączyć z marynarką i krawatem.