Baleriny jako nowa moda

Początek roku 2019 to nowe trendy wyznaczane w różnych dziedzinach życia. Zakupimy bardziej funkcjonalne modele telefonów komórkowych, czy laptopów, posłuchamy nowego rodzaju muzyki, ale będziemy mogli założyć na siebie także nowe modne ubrania.

Promocje na buty

Bardzo istotny jest wybór butów. Początek roku wiąże się z odejściem mroźnym i śnieżnych pór zimowych i zastąpienie ich piękną wiosną z kwitnącymi pąkami kwiatów i powracającą bujną fauną. Wiosna to także zmiana obuwia z ciężkiego, odpornego na zimno na to lekkie. Szczególnie kobiety szykują się na wyprzedaże damskich butów w promocyjnych cenach, które będą zarazem wygodne, lekkie, jak i tanie.

Szczególnie modnym rodzajem obuwia dla kobiet stały się baleriny. Swoją popularność zawdzięczają funkcjonalności – są z jedne strony eleganckie, z drugiej tanie, a z trzeciej strony bardzo komfortowe. Przede wszystkim w każdej z tych cech odznaczają się jednak uniwersalnością. Ich komfort polega nie tylko na wygodzie przy poruszaniu się, ale i przy zakładaniu – nie trzeba ich zapinać, ani sznurować. Z kolei w przypadku wyglądu można do nich dobrać odpowiedni wzór, a także ozdoby – np. kokardy. Baleriny można nabyć już za 35 złotych. Jednak te bardziej eleganckie potrzebują większego nakładu pienięznego – np. koszt balerin marki Geox szacuje się w granicach 200 – 300 złotych. Są wśród nich kolory zarówno ciemne, jak i lżejsze beżowe. Dobrą i tanią ofertą są żółte, cytrynowe baleriny od OKA-B, które można nabyć za jedyne 62,90 złotych, choć przed przeceną było to 209 złotych.