Fjallraven Kanken – plecak dla każdego

Wytrzymałość, estetyka, uniwersalność – jest wiele powodów, dla których ludzie na całym świecie decydują się na zakup plecaka Fjallraven Kanken. Jedno jest jednak pewne, dla większości z nich jest to jedyny plecak, którego będą potrzebowali do końca życia.

Wytrzymałość w każdych warunkach

To nie przesada, plecak od firmy Fjallraven Kanken został stworzony po to, aby trwać latami. Do jego produkcji wykorzystuje się odporny na przecieranie i na rozdarcia Vinylon. Materiał ten jest również dodatkowo nieprzemakalny, dzięki czemu plecak jest tak dobrym kompanem w czasie podróży i wypadów w teren. 

Estetyka dla artystów i poszukiwaczy przygód

Nie da się zaprzeczyć temu, że prosty i minimalistyczny projekt plecaka Fjallraven Kanken na zawsze zapisał się w kulturze popularnej. Cenione logo z liskiem stało się w pewnym stopniu wyznacznikiem statusu, a marka doceniana jest przez indywidualistów z całego świata. To właśnie dla nich powstają dziesiątki unikatowych wzorów. Dzięki tak szerokiemu wyborowi można odczuć, że każdy zakupiony plecak jest wyjątkowy. 

Uniwersalność na podróże małe i duże

Zadowolonych użytkowników plecaka Fjallraven Kanken można spotkać na uczelniach, w biurach i na górskich szklakach. Do plecaka można z łatwością zapakować drugie śniadanie, komputer, ubranie na zmianę, a także książki i zeszyty. Kształt uniwersalnej konstrukcji pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz plecaka.