Czapka z daszkiem Vans na lans

Skate punk to subkultura, która lubi jeździć na deskorolkach. Takie osoby cenią sobie luźny styl. Początkowo gatunek hardcore punk ściśle związany z kulturą skate, skate punk zmienił się w bardziej melodyjny gatunek punk rocka w latach 90.

VANS czapka

czapka vans

Pierwotnie nazwana Van Doren Rubber Company, Vans to amerykański producent, który specjalizuje się w butach. Produkuje buty skate, buty BMX, buty snowboardowe, a także wiele innych butów. Zapewnia głównie produkty na rynek młodzieżowy w skateboardingu, snowboardzie i surfingu. Vans sprzedaje również szeroką gamę odzieży, takiej jak koszulki, bluzy, skarpety, zegarki i inne akcesoria. Wszystkie ich produkty są wygodne, wytrzymałe i stylowe. Czapka Vans również odniosła ogromny sukces.

Czapka z daszkiem VANS

W 1966 roku Paul postanowił założyć własną firmę. Kiedy po raz pierwszy otworzyli sklep, oferowali tylko trzy style obuwia w kilku różnych kolorach. Teraz, mając 50 sklepów detalicznych, Vans osiągał znacznie większe przychody, jednocześnie produkując nowe akcesoria. Czapka z daszkiem Vans jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt idealny dla siebie. Van Doren opatentował nową podeszwę waflową. Gorączka deskorolkowa na początku lat siedemdziesiątych wywołała apel o różne kolory i wzory. Czapka Vans jest nie tylko wygodna, ale również bardzo komfortowa podczas użytkowania. Można ją znaleźć w takich barwach, jak na przykład: biel, czerwień, czerń, zieleń, brąz lub fiolet. W 1979 roku Vans wprowadził linię butów typu slip-on, które szybko stały się najpopularniejszym butem w południowej Kalifornii. Buty wkrótce zaczęły przenosić się ze sklepów detalicznych należących do Van do wydziałów i sprzedawców zewnętrznych w całych Stanach Zjednoczonych. Vans czapka również odniosła ogromny sukces, co jest dużą zaletą.