Body – jak je nosić?

Jeśli szukasz komfortu, stylu i wygody w jednym ubraniu, body może być dla Ciebie idealne. Z całą pewnością warto jest mieć je w swojej szafie.

Koronkowy materiał

W sklepach można znaleźć body, które będą wykonane z różnych materiałów. Wyróżnić można na przykład piękną koronkę lub wygodną bawełnę. Koronka jest delikatną tkaniną wykonaną z przędzy lub nici. Materiał ten wykonuje się maszynowo lub ręcznie. Pierwotnie używano nici lnianych, jedwabnych, złotych lub srebrnych. Teraz koronkę często wykonuje się za pomocą nici bawełnianej. Produkowana koronka może być wykonana z włókna syntetycznego. Kilku współczesnych artystów tworzy nici za pomocą cienkiego drutu miedzianego lub srebrnego. Istnieje wiele rodzajów koronek, sklasyfikowanych według sposobu ich wykonania. Pochodzenie koronki jest kwestionowane przez historyków.

Body koronkowe – piękny element garderoby

Pod koniec XVI wieku nastąpił szybki rozwój koronek, zarówno koronki igłowe, jak i szpulkowe stały się dominujące zarówno w modzie, jak i wystroju wnętrz. Aby poprawić piękno kołnierzy i mankietów, igłę koronkową haftowano za pomocą szlufek. Popularność koronek gwałtownie wzrosła, a przemysł koronkarski rozpowszechniał się w całej Europie w 1840 roku. Body koronkowe dostępne przez sklep online Obsessive cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Jest noszone przez kobiety, które chcą stworzyć modną i stylową stylizację nie tylko na co dzień, ale również na ważne uroczystości. Takie body można założyć do pracy, na uczelnie, spacer, przyjęcie urodzinowe lub randkę. Ten element garderoby jest dostępny w sklepach odzieżowych w niskiej i atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każda kobieta może sobie pozwolić na taki zakup.

Body koronkowe jest dostępne w wielu, pięknych kolorach. Wyróżnić można takie barwy, jak na przykład: czerń, czerwień, zieleń, brąz, róż lub pomarańcz.