Stanik do zadań specjalnych

Dla kobiet poszukujących stanika do kreacji z odkrytymi plecami ciekawą opcją może być silikonowy stanik.

Czym jest silikonowy stanik?

Silikonowy biustonosz jest specjalnie stworzoną konstrukcją, która składa się z dwóch silikonowych nakładek na piersi, które są połączone specjalnym sznurkiem. Nakładki te mają zbliżony wygląd do silikonowych wkładek do stanika. Są one samoprzylepne i zdecydowanie lepiej wyprofilowane pod względem kształtu biustu niż wkładki silikonowe. Są one wykonane w taki sposób, aby jak najlepiej przystosować się do kobiecych piersi. Zadaniem wkładek silikonowych jest powiększenie biustu, a w przypadku silikonowych staników zadaniem jest ochrona, zakrycie biustu oraz komfortowe dopasowanie bielizny do trudnego stroju.

Pod względem zastosowania silikonowego stanika do zadań specjalnych świetnie się on sprawdza. Stanowi on konkurencję do klasycznych, materiałowych staników z nietypowymi sposobami zapięcia. W obecnych czasach krzyżowe zapięcie czy też brak ramiączek nie zawsze rozwiązuje problem. Czasami nawet samonośny stanik nie rozwiązuje problemu. Właśnie wtedy idealnie sprawdzi się silikonowy stanik.

Pomimo, że początkowo był tylko internetowym trendem świetnie się sprawdza i coraz częściej jest wybierany przez kobiety. Silikonowy stanik zdaje świetnie egzamin podczas nietypowych stylizacji z odkrytymi plecami. Jest też estetycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji, ponieważ klej jest na tyle mocny, że nie trzeba się martwić o wypadające nakładki.